Taxi Wrocław

Cennik taxi Wrocław

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówka Wrocław

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Wrocław

Niemalże 643782 obywateli żyje w mieście Wrocław, to znaczy regionie w woj. dolnośląskim. Na jego terenie mającym blisko 292,82 km2, bez kłopotu wolno skorzystać z ofert marek taksówkarskich, które rychło przewiozą nas pod docelowy adres. Przystanki pojazdów mieszczą się w najsławniejszych miejscówkach w Wrocławiu. Prosto odszukać je w mieście przy rynkach, okolicach przychodni oraz nieopodal głównych szlaków komunikacyjnych (dworców, odpoczynków itd.). Z możliwości taxi warto skorzystać przy przeróżnych okolicznościach. Dowóz owym środkiem sprawdza się dowolnego dnia, w podróży do biura, szkółki, a dodatkowo przy okazji świąt, bibek, imprezy bądź różnych istotnych zdarzeń.

Postoje taxi w Wrocławiu. Gdzie je znaleźć?

Usługi taksówek w Wrocławiu są świadczone praktycznie poprzez cały dzień, a dodatkowo przez cały tydzień. Kursy da się zamówić w dni powszednie oraz w święta, w dniach od poniedziałku do piątku, a także w weekendy. Taryfy przemieszczające się po okolicach Wrocław są genialnie wyposażone. Do podstawowych ulepszeń przynależą: klima, mnóstwo przestrzeni, użyteczne fotele, szerokie bagażniki. Kierowcy taxi są wielce profesjonalni oraz wyrozumiali, z kolei swoje usługi zapewniają za pomocą dobrych, solidnych i nowoczesnych automobili. Do najciekawszych kwalifikują się: twórcy z USA, Japonii, Korei i takie marki, niczym:  Mercedes, Citroen, Mini, Mazda, Skoda. Serdecznie służą radą i wspomagają w prędkim kierowaniu się po Wrocławiu, tudzież poza granicami miasta.

Koszty taksówek w Wrocławiu. Ile wynoszą ceny przejazdów?

Ceny taksi są zależne od paru czynników. Włączamy do nich: rodzaj taryfy, godzina przestoju, odległość kursu, długość trwania przejazdu, miejsce. Użytkowanie oferty kursów w dzień, a także w regionie miasta Wrocław jest tańsze. Z kolei transport poza miasteczkiem bądź w porach nocnych wiąże się z wyższymi wydatkami. Wypatrujesz sprawdzonego prowadzącego? Aby skorzystać z usługi firm taksówkarskich działających w miasteczku Wrocław wystarczy kontakt poprzez telefon. Da się skorzystać z taksi także bezpośrednio na miejscu. Automobile czekają ponadto w najbardziej ciekawych regionach w Wrocławiu.