Taxi Poznań

Cennik taxi Poznań

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówka Poznań

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Poznań

Ponad 533830 osób gości w mieście Poznań, czyli rejonie w województwie wielkopolskim. Na jego terenie liczącym ok. 261,85 km2, bez kłopotu można skorzystać z pomocy firm taksówkarskich, które łatwo dowiozą nas pod oznaczony adres. Postoje taxi znajdują się w najpowszechniejszych stanowiskach w Poznaniu. Łatwo znaleźć je w mieście przy rynkach, okolicach szpitala i koło istotnych traktów transportowych (dworców, przystanków itp.). Spośród możliwości taxi warto skorzystać przy licznych okolicznościach. Transport owym środkiem opłaca się któregokolwiek dnia tygodnia, w jeździe do fabryki, uczelni, a także z okazji świąt, prywatek, uroczystości bądź wielu innych istotnych wydarzeń.

Postoje taxi w Poznaniu. Gdzie je znaleźć?

Usługi firm taxi w Poznaniu są oferowane praktycznie poprzez cały dzień i noc, jak również poprzez pełen tydzień. Przejazdy wolno zamówić codziennie, jak też w dni świąteczne, w dniach pn – pt, a także w sb i ndz. Taxi przemieszczające się po centrum Poznań są perfekcyjnie zaopatrzone. Do klasycznych ułatwień należą: wentylacja, mnóstwo miejsca, ergonomiczne siedzenia, przestrzenne bagażniki. Kierowcy pojazdów są niezmiernie rzetelni oraz dobroczynni, z kolei swoje usługi oferują za pomocą dobrych, ubezpieczonych, a także nowoczesnych taksówek. Do najpowszechniejszych klasyfikują się: właściciele z Ameryki, Japonii, Anglii, a także takie marki, niczym: Opel, Renault, BMW, Peugeot, Skoda. Chętnie służą pomocą, a także wspierają w prędkim przemieszczaniu się po Poznaniu, a dodatkowo poza obszarem miasta.

Koszty taksówek w Poznaniu. Ile wynoszą ceny przejazdów?

Stawki taxi są zależne od niewielu czynników. Włączamy do nich: rodzaj taryfy, okres parkingu, długość przejazdu, długość trwania kursu, miejsce. Korzystanie z pomocy przewozów w za dnia oraz w obrębie miasta Poznań jest popularniejsze. Z kolei transport poza obszarem miasta bądź w godzinach wieczornych wiąże się z wyższymi stawkami. Poszukujesz wypróbowanego prowadzącego? Aby skorzystać z pomocy instytucji taksówkarskich funkcjonujących w miasteczku Poznań wystarczy kontakt poprzez telefon. Można skorzystać z taxi również od razu na miejscu. Samochody znajdują się ponadto w najbardziej ciekawych obszarach w Poznaniu.