Taxi Poznań Ławica

Cennik taxi na lotnisku Poznań Ławica

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Poznań Ławica

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Z taryfiarzem do aeroportu. Co to za przejazd?

Jeśli wybierasz się w podróż samolotem, nie możesz pozwolić sobie na opóźnienie w dojechaniu na lotnisko. Odprawa, oddanie bagażu czy przebycie kontroli bezpieczeństwa – by bez strachu przejść całe procedury, powinno się zjawić się w porcie powietrzny, orientacyjnie 2 godz. przed planową godziną wyjazdu. Niefortunnie komunikacja ogólnopolska często szwankuje. Dobrym pomysłem na rozwiązanie tego faktu jest transfer na lotnisko Poznań Ławica taxi.

Czemu powinno się wybrać taryfę, jadąc na lotnisko?

Podróż taksi do portu lotniczego – to świetny pomysł z wielu powodów. Po 1 to: duży komfort dla pasażera. Nie potrzebujesz przeciskać się z pełnymi walizkami w zatłoczonych busach czy pociągach – po przyjeździe kierowcy prowadzącego taksówkę, zarezerwujesz korzystne stanowisko w aucie, a swoje walizki ukryjesz w bagażniku. Oprócz tego nie wymagasz analizować układu jazdy bądź złościć się opóźnieniami komunikacji.

W jaki sposób zamówić taryfę na lotnisko Poznań Ławica?

Jeżeli mimo to obawiasz się opóźnienia, taksówki na lotnisko Poznań Ławica w miejscowości Poznań – możesz zamówić ją kilka dni wcześniej. Dzięki temu taryfiarz zjawi się pod wybranym adresem o wcześniej naznaczonej dacie. Przejażdżka do portu lotniczego taryfą to dodatkowo rozwiązanie niezwykle oryginalne cenowo. Taksówkę do portu lotniczego masz możliwość zamówić poprzez aplikację czy smartfona – dzwoniąc bezpośrednio do instytucji taksówkarskiej lub kierowcy taksówki.