Taxi Białystok

Cennik taxi Białystok

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówka Białystok

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Białystok

Prawie 297585 ludzi przebywa w mieście Białystok, to znaczy rejonie w województwie podlaskim. Na jego obszarze mierzącym w przybliżeniu 102,13 km kwadratowych, z łatwością da się skorzystać z ofert firm taksówkarskich, które ekspresowo przetransportują nas pod wybrany adres. Postoje taxi znajdują się w najpowszechniejszych obszarach w Białymstoku. Łatwo odnaleźć je w centrum miasta przy placu, przychodni, jak też nieopodal istotnych traktów komunikacyjnych (dworców, odpoczynków i pozostałych). Z usług taxi trzeba skorzystać przy licznych okazjach. Dowóz tymże środkiem opłaca się każdego z dni tygodnia, w jeździe do przedsiębiorstwa, szkoły, a dodatkowo przy okazji świąt, gali, zabaw albo wielu innych ważnych zdarzeń.

Postoje taxi w Białymstoku. Gdzie je znaleźć?

Przejazdy firm taxi w Białymstoku są zapewniane właściwie poprzez cały dzień i noc, jak również poprzez pełen tydzień. Kursy można zamówić codziennie, a dodatkowo w dni świąteczne, od poniedziałku do piątku i w weekend. Taxi jeżdżące po mieście Białystok są wspaniale zaopatrzone. Do klasycznych urządzeń przynależą: wentylacja, niemało przestrzeni, praktyczne siedzenia, ogromne przestrzenie na bagaż. Kierowcy taksówek są bardzo rzetelni oraz uczynni oraz własne usługi wykonują przy pomocy wydajnych, pewnych, a także nowoczesnych pojazdów. Do najpopularniejszych zaliczają się: producenci z Ameryki, Francji, Korei i takie marki, niczym: Audi, Fiat, Mini, Volvo, Skoda. Ochoczo służą wsparciem i wspierają w prędkim wożeniu się po Białymstoku, a także poza terenem miasta.

Koszty taksówek w Białymstoku. Ile wynoszą ceny przejazdów?

Opłaty taksówek są zależne od wielu czynników. Klasyfikujemy do nich: rodzaj taryfy, czas przystanku, długość przejazdu, okres trwania transportu, lokalizację. Korzystanie z pomocy kursów w za dnia oraz na obszarze miasta Białystok jest popularniejsze. Natomiast przejażdżka poza obszarem miasta bądź w godzinach późnowieczornych wiąże się z większymi nakładami. Wyszukujesz przetestowanego prowadzącego? By skorzystać z pomocy spółek taksówkarskich działających w mieście Białystok wystarczy kontakt poprzez telefon. Można zamówić oferty taxi też od razu na miejscu. Automobile są zlokalizowane ponadto w najbardziej ciekawych miejscach w Białymstoku.

Miejscówki w Białymstoku. Co trzeba zobaczyć?

Jesteś w Białymstoku i szukasz sposobów na pożyteczne spędzenie swojego wolnego czasu? Skorzystaj z naszego krótkiego i treściwego poradnika. Jakie miejscówki trzeba zobaczyć będąc w Białymstoku? Zamek Branickich Historia i architektura Zamek Branickich to symbol...