Taxi Szczecin

Cennik taxi Szczecin

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówka Szczecin

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Szczecin

Aż 400990 ludzi zamieszkuje w mieście Szczecin, czyli terenie w woj. zachodniopomorskim. Na jego obszarze mierzącym około 300,55 kilometrów2, z łatwością można skorzystać z usług korporacji taksówkarskich, jakie niezwłocznie przywiozą nas pod docelowy adres. Postoje taryf są zlokalizowane w najatrakcyjniejszych obszarach w Szczecinie. Banalnie odkryć je w centrum przy placu, okolicach szpitala, a także przy kluczowych szlaków transportowych (dworców, odpoczynków itd.). Spośród oferty taxi warto skorzystać przy niezliczonych szansach. Przejazd tym środkiem sprawdza się dowolnego dnia, w podróży do firmy, uczelni i przy okazji świąt, biesiad, zabaw albo innych ważnych wydarzeń.

Postoje taxi w Szczecinie. Gdzie je znaleźć?

Przejazdy firm taksówkarskich w Szczecinie są oferowane praktycznie przez cały dzień, jak również przez cały tydzień. Przewozy da się zamówić w dni powszednie plus w święta, w dniach od poniedziałku do piątku, jak również w sb i ndz. Taryfy poruszające się po mieście Szczecin są genialnie zaopatrzone. Do klasycznych udogodnień zaliczają się: klimatyzacja, niemało przestrzeni, użyteczne fotele, duże miejsca na bagaż. Właściciele taksówek są niesłychanie profesjonalni i praktyczni zaś własne usługi dostarczają przy pomocy dobrych, przytulnych, a także nowych samochodów. Do najpowszechniejszych kwalifikują się: twórcy z USA, Francji, Anglii oraz takie firmy, niczym: Opel, Citroen, Mini, Mazda, Lexus. Łatwo służą wskazówką, jak również działają w błyskawicznym poruszaniu się po Szczecinie, a także poza obszarem miasta.

Koszty taksówek w Szczecinie. Ile wynoszą ceny przejazdów?

Stawki taxi są uzależnione od wielu elementów. Przyporządkowujemy do nich: typ taryfy, okres parkingu, odległość kursu, czas trwania przewozu, lokalizację. Wykorzystywanie pomocy kursów w w ciągu dnia oraz na obszarze miasta Szczecin jest popularniejsze. Z kolei jazda poza miasteczkiem bądź w porach późnowieczornych wiąże się z większymi kosztami. Wyszukujesz sprawdzonego kierowcy? Żeby skorzystać z usługi firm taksówkarskich pracujących w mieście Szczecin starczy kontakt za pomocą telefonu. Można zamówić taksi także na miejscu. Wozy stoją ponadto w najbardziej powszechnych lokalizacjach w Szczecinie.