Taxi Bydgoszcz

Cennik taxi Bydgoszcz

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówka Bydgoszcz

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Bydgoszcz

Nieomalże 354000 obywateli bytuje w mieście Bydgoszcz, czyli obszarze w woj. kujawko-pomorskim. Na jego rejonie wynoszącym blisko 176 km kwadratowych, bez kłopotu da się skorzystać z pomocy firm taksówkarskich, jakie ekspresowo przewiozą nas pod dokładny adres. Parkingi taryf są zlokalizowane w najsłynniejszych miejscach w Bydgoszczy. Szybko zlokalizować je w centrum przy placach, szpitalu i obok istotnych dróg komunikacyjnych (dworców, przystanków i wielu innych). Z oferty taksi warto skorzystać przy przeróżnych okolicznościach. Przewóz rzeczonym rodzajem sprawdza się każdego dnia, w podróży do zakładu, liceum, jak również z okazji świąt, gali, uroczystości bądź różnych istotnych wydarzeń.

Postoje taxi w Bydgoszczy. Gdzie je znaleźć?

Przejazdy taksi w Bydgoszczy są zapewniane właściwie przez cały dzień, a dodatkowo przez pełen tydzień. Przewozy wolno zamówić codziennie plus w dni świąteczne, w dniach od poniedziałku do piątku, jak również w sb i ndz. Taksówki poruszające się po mieście są wspaniale urządzone. Do powszechnych usprawnień zaliczają się: klimatyzacja, multum miejsca, wygodne fotele, obszerne miejsca na bagaż. Właściciele samochodów są bardzo profesjonalni i uczynni, a swoje usługi wykonują za pomocą niezawodnych, ubezpieczonych, jak również nowoczesnych automobili. Do najciekawszych kwalifikują się: twórcy z Włoch, Japonii, Korei, jak również takie marki, niczym: Opel, Renault, Mini, Volvo, Kia. Entuzjastycznie służą pomocą i wspomagają w błyskawicznym przemieszczaniu się po Gdańsku, tudzież poza obszarem miasta.

Koszty taksówek w Bydgszczy. Ile wynoszą ceny przejazdów?

Ceny taksówek są zależne od niewielu składników. Kwalifikujemy do nich: wariant taryfy, okres postoju, długość transportu, okres trwania przejazdu, miejsce. Użytkowanie oferty przewozów w za dnia oraz w regionie miasta jest tańsze. Z kolei jazda poza terenem miasta lub w godzinach nocnych łączy się z większymi stawkami. Poszukujesz wypróbowanego szofera? Ażeby skorzystać z pomocy marek taksówkarskich pracujących w miasteczku starczy kontakt poprzez telefon. Wolno skorzystać z oferty taksówki też bezpośrednio na miejscu. Automobile są zlokalizowane ponadto w najbardziej ciekawych rejonach w Bydgoszczy.