Taxi Kielce

Cennik taxi Kielce

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówka Kielce

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Kielce

Nieomal 195774 obywateli zamieszkuje w mieście Kielce, czyli obszarze w województwie świętokrzyskim. Na jego obrębie wynoszącym ok. 109,65 kilometrów kwadratowych, z łatwością można skorzystać z usług firm taksówkarskich, jakie ekspresowo przetransportują nas pod dokładny adres. Przystanki aut mieszczą się w najatrakcyjniejszych miejscówkach w Kielcach. Szybko odszukać je w centrum przy rynkach, szpitalu, a także obok istotnych traktów transportowych (dworców, odpoczynków i pozostałych). Spośród usług taksi warto skorzystać przy niezliczonych szansach. Transport owym sposobem sprawdza się któregokolwiek z dni tygodnia, w podróży do zakładu, uczelni oraz przy okazji świąt, ceremonii, uroczystości lub różnych bieżących okazji.

Postoje taxi w Kielcach. Gdzie je znaleźć?

Oferty firm taxi w Kielcach są świadczone właściwie przez cały dzień i noc, jak również przez cały tydzień. Transporty wolno zamówić w dni powszednie plus w święta, w dniach od poniedziałku do piątku oraz w sb i ndz. Taxi jeżdżące po mieście Kielce są wzorowo zaopatrzone. Do charakterystycznych urządzeń przynależą: wentylacja, multum przestrzeni, ergonomiczne siedzenia, wielkie bagażniki. Kierowcy aut są ogromnie profesjonalni, a także przyjacielscy oraz swoje usługi dostarczają za pomocą wydajnych, solidnych, a dodatkowo nowych wozów. Do najciekawszych kwalifikują się: twórcy z Niemiec, Francji, Szwecji tudzież takie marki, niczym: Audi, Renault, Alfa Romeo, Mazda, Lexus. Łatwo służą poradą oraz wspierają w błyskawicznym wożeniu się po Kielcach, a także poza granicami miasta.

Koszty taksówek w Kielcach. Ile wynoszą ceny przejazdów?

Stawki taksi są uwarunkowane od niewielu faktorów. Klasyfikujemy do nich: typ taryfy, godzina przystanku, długość kursu, okres trwania transportu, miejsce. Użytkowanie usług kursów w dzień i na obszarze miasta Kielce jest bardziej opłacalne. Z kolei podróż poza miasteczkiem lub w porach nocnych wiąże się z większymi kosztami. Poszukujesz wypróbowanego kierowcy? Ażeby skorzystać z pomocy marek taksówkarskich działających w miasteczku Kielce wystarczy kontakt poprzez telefon. Wolno zamówić taksówki też bezpośrednio na miejscu. Wozy czekają również w najbardziej renomowanych terytoriach w Kielcach.