Taxi Gdańsk Rębiechowo

Cennik taxi na lotnisku Gdańsk Rębiechowo

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Gdańsk Rębiechowo

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Taksówką na lotnisko. Czym różni się ten przejazd?

Jeśli masz zamiar odbyć wyprawę aeroplanem, nie możesz pozwolić sobie na opóźnienie w przyjechaniu na lotnisko. Odprawa, nadanie walizek albo przejście kontroli bezpieczeństwa – ażeby bez lęku przejść wszystkie czynności, powinno się zjawić się w porcie lotniczym orientacyjnie 2 godzin przed spodziewaną godziną odlotu. Niestety komunikacja ogólnopolska nierzadko szwankuje. Doskonałym środkiem na rozwiązanie tegoż dylematu jest transfer na lotnisko Gdańsk Rębiechowo taryfą.

Czemu trzeba wybrać taryfę, jadąc do portu lotniczego?

Podróż taryfą na lotnisko – to wyjątkowy pomysł z wielu argumentów. Po pierwsze to: wielki komfort dla pasażera. Nie potrzebujesz przeciskać się z trudnymi torbami w zatłoczonych autobusach czy pociągach – po wjeździe taksówkarza, zajmiesz wygodne środowisko w aucie, a prywatne torby skryjesz w bagażniku. Oprócz tego nie wymagasz konsultować rejestru jazdy czy denerwować się zaniedbaniami komunikacji.

W jaki sposób można zamówić taksi do portu lotniczego Gdańsk Rębiechowo?

Jeżeli mimo to obawiasz się spóźnienia, taksówki na lotnisko Gdańsk Rębiechowo w mieście Gdańsk – masz możliwość zamówić ją kilka dni wcześniej. Dzięki czemu kierowca będzie pod określonym adresem o wcześniej ustalonej porze. Przejażdżka do portu lotniczego taryfą to też podejście ogromnie popularne cenowo. Taksówkę do portu lotniczego masz możliwość zamówić poprzez aplikację bądź tel – telefonując dokładnie do korporacji taksówkarskiej czy taksówkarza.