Taxi Radom

Cennik taxi na lotnisku Radom

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Radom

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Z kierowcą taxi na lotnisko. Czym wyróżnia się ten przejazd?

Jeżeli masz zamiar jechać w podróż samolotem, nie możesz pozwolić sobie na opóźnienie w dotarciu na lotnisko. Odprawa, nadanie bagażu czy przebycie samokontroli bezpieczeństwa – by bez lęku przejść każde formy, warto zjawić się w porcie samolotowym, prawie 2 godz. przed programową porą wyjazdu. Bynajmniej komunikacja miejska wielokrotnie zawodzi. Świetnym środkiem na rozstrzygnięcie tego dylematu jest transfer na lotnisko Radom taxi.

Czemu powinno się wybrać taryfę, jadąc na lotnisko?

Podróż taksi do portu lotniczego – to wyjątkowy pomysł z dużej ilości względów. Po pierwsze to: wielki luksus dla podróżnego. Nie musisz przedzierać się z szerokimi torbami w przepełnionych autokarach lub pociągach – po przyjeździe kierowcy taryfy, zarezerwujesz odpowiednie siedzenie w samochodzie, a własne walizki schowasz w bagażniku. Oprócz tego nie wymagasz weryfikować rozkładu podróży czy denerwować się odroczeniami komunikacji.

W jaki sposób można zarezerwować taksi do portu lotniczego Radom?

Jeżeli pomimo to masz obawy związane z spóźnienia, taksówki na lotnisko Radom w miejscowości Radom – masz opcję zarezerwować ją kilka dni wcześniej. Dzięki temu taryfiarz zjawi się pod wybranym adresem o wcześniej zleconej porze. Przejażdżka na lotnisko taryfą to także podejście niezwykle korzystne cenowo. Taxi do portu lotniczego masz możliwość zamówić poprzez apkę albo tel – telefonując osobiście do jednostki taksówkarskiej ewentualnie taryfiarza.