Taxi Radom

Cennik taxi Radom

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówki Radom

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Radom

Radom to miasto położone w województwie mazowieckim nad rzeką Mleczną. Miasto to ze względu na swoje położenie przyciąga wielu turystów z okolicznych województw, jak i z zagranicy. Radom jest drugim co do wielkości miastem położonym w województwie mazowieckim. Obecnie zamieszkuje w nim ponad 210 tysięcy osób. Jest to miejscowość, w której mieści się wiele ważnych instytucji o znaczeniu regionalnym. Są to między innymi: Wojewódzki Urząd Skarbowy, Wydział Zamiejscowy Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego wraz z Prokuraturą Okręgową oraz wiele innych znaczących instytucji państwowych.

W Radomiu można również zobaczyć wiele architektonicznych zabytkowych ulic, budynków i kościołów sięgających średniowiecza. Warto, będąc w Radomiu zobaczyć kościół farny św. Jana Chrzciciela, klasztor oo. bernardynów wraz z kościołem pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dawny Zamek Królewski, najstarszy park w Radomiu, Pałac Sandomierski, ratusz, starą elektrownię czy choćby Stare Miasto. Wszystkie te zabytki można zobaczyć za pomocą usług oferowanych przez taxi Radom.

Gdzie znajdują się postoje taksówek w Radomiu?

W mieście znajduje się kilka postojów taksówek. Najpopularniejsze z nich mieszczą się na ulicy: Bolesława Limanowskiego 63, Władysława Beliny-Prażmowskiego 8, Bolesława Chrobrego 1, Królowej Jadwigi 12 A, Juliana Aleksandrowicza w samym centrum miasta, Olsztyńskiej 39, Stefana Żeromskiego 1 czy Lubelskiej 71.

Jak wygląda cennik taxi w Radomiu?

Ceny radomskich taksówek są bardzo atrakcyjne. Koszty standardowych kursów wynoszą zaledwie kilkanaście złotych. Z kolei dalsze przejazdy zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Warto zaznaczyć, że taksówkarze nie pobierają dodatkowych opłat za podróż ze zwierzętami domowymi, bagaż czy osoby współpodróżujące. Taksówkarze chętnie przyjmują również niestandardowe zlecenia polegające np.: na zrobieniu zakupów i zawiezieniu ich pod wskazany adres.

Jakie udogodnienia mają samochody jeżdżące jako taxi w Radomiu?

Samochody wyposażone są w klimatyzację, wygodne fotele i duże bagażniki. W radomskich taksówkach można więc się czuć niezwykle komfortowo i swobodnie.

Kierowcy taksówek w Radomiu

Ważną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę jest bezpieczeństwo podczas podróży. Wybierając usługi taxi w Radomiu możesz być pewny, że Twój kierowca posiada wieloletnie doświadczenie w jeździe na taksówce i przewozie osób. Kierowcy doskonale znają topografie miasta, jak i jego okolic.