Taxi Katowice

Cennik taxi Katowice

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówka Katowice

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Katowice

Ponad 303314 osób jest w mieście Katowice, czyli regionie w województwie śląskim. Na jego rejonie wynoszącym blisko 164,54 kilometrów kwadratowych, prosto wolno skorzystać z ofert korporacji taksówkarskich, które migiem dowiozą nas pod docelowy adres. Parkingi taxi są zlokalizowane w najsłynniejszych punktach w Katowicach. Banalnie znaleźć je w centrum przy rynku, parkingu przy szpitalu i przy kluczowych linii transportowych (dworców, postojów itp.). Spośród możliwości taksi należy skorzystać przy niezliczonych możliwościach. Przewóz tymże sposobem opłaca się dowolnego dnia tygodnia, w podróży do miejsca pracy, liceum, a dodatkowo z okazji świąt, bib, rozrywki lub innych istotnych zdarzeń.

Postoje taxi w Katowicach. Gdzie je znaleźć?

Przejazdy taxi w Katowicach są świadczone praktycznie poprzez cały dzień tudzież poprzez cały tydzień. Kursy można zamówić codziennie, a dodatkowo w święta, od poniedziałku do piątku i w soboty i niedziele. Taryfy jeżdżące po mieście Katowice są wzorowo zaopatrzone. Do powszechnych ułatwień przynależą: klimatyzacja, masa przestrzeni, praktyczne fotele, ogromne miejsca na bagaż. Kierowcy pojazdów są wielce profesjonalni i serdeczni zaś swoje usługi oferują za pomocą dobrych, solidnych, jak również nowych automobili. Do najciekawszych kwalifikują się: twórcy z USA, Japonii, Korei tudzież takie firmy, niczym: Audi, Citroen, BMW, Mazda, Honda. Chętnie służą pomocą i pomagają w ekspresowym wożeniu się po Katowicach, a także poza miastem.

Koszty taksówek w Katowicach. Ile wynoszą ceny przejazdów?

Opłaty taksi są zależne od kilku składników. Klasyfikujemy do nich: typ taryfy, czas parkingu, odległość przejazdu, czas trwania przewozu, miejsce. Korzystanie z oferty kursów w dzień, jak również na terenie miasteczka Katowice jest tańsze. Natomiast podróż poza miasteczkiem bądź w godzinach późnych łączy się z wyższymi kosztami. Szukasz wypróbowanego prowadzącego? Aby skorzystać z oferty marek taksówkarskich działających w miasteczku Katowice starczy kontakt poprzez telefon. Wolno zamówić taxi też na miejscu. Samochody czekają również w najbardziej rozpowszechnionych terytoriach w Katowicach.