Taxi Warszawa Okęcie (Chopina)

Cennik taxi na lotnisku Warszawa Okęcie (Chopina)

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Warszawa Okęcie (Chopina)

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Z taryfiarzem do aeroportu. Co to za przejazd?

Jeżeli masz zamiar odbyć podróż aeroplanem, nie możesz pozwalać sobie na spóźnienie w dojściu na lotnisko. Odprawa, oddanie walizki albo przebycie kontroli bezpieczeństwa – żeby bez stresu przejść calutkie metody, warto zjawić się w porcie samolotowym, orientacyjnie 2 h przed spodziewaną godziną kursu. Niefortunnie komunikacja miejska wielokrotnie szwankuje. Doskonałym sposobem na rozstrzygnięcie tego faktu jest transfer na lotnisko Warszawa Okęcie (Chopina) taryfą.

Dlaczego powinno się wybrać taksówkę, jadąc na lotnisko?

Jadąc taxi na lotnisko – to niesamowity pomysł z dużej liczby powodów. Po 1 to: duży komfort dla podróżnego. Nie potrzebujesz przedzierać się z szerokimi bagażami w przepełnionych pojazdach albo pociągach – po przyjeździe taksówkarza, zarezerwujesz komfortowe stanowisko w pojeździe, a swoje torby ukryjesz w bagażniku. Oprócz tego nie wymagasz analizować układu jazdy czy martwić się odroczeniami komunikacji.

W jaki sposób zamówić taksi na lotnisko Warszawa Okęcie (Chopina)?

Jeśli pomimo to boisz się spóźnienia, taxi do portu lotniczego Warszawa Okęcie (Chopina) w mieście Warszawa – masz możliwość zarezerwować ją z wyprzedzeniem. Dzięki temu taryfiarz zjawi się pod wybranym adresem o wcześniej określonej dacie. Podróż na lotnisko taryfą to jeszcze rozstrzygnięcie niesłychanie oryginalne cenowo. Taxi do portu lotniczego masz możliwość zamówić poprzez aplikację albo telefon – dzwoniąc bezpośrednio do korporacji taksówkarskiej bądź kierowcy taxi.