Taxi Lublin Świdnik

Cennik taxi na lotnisku Lublin Świdnik

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Lublin Świdnik

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Z kierowcą taxi na lotnisko. Na czym polega ten przejazd?

Jeśli wybierasz się w podróż samolotem, nie możesz przyzwolić sobie na opóźnienie w dotarciu na lotnisko. Odprawa, nadanie bagażu czy ukończenie autokontroli bezpieczeństwa – żeby bez strachu przebyć kompletne procedury, warto zjawić się w porcie samolotowym, gdzieś 2 godzin przed planowaną godz. wyjazdu. Niestety komunikacja miejska notorycznie zawodzi. Znakomitym pomysłem na rozwiązanie tegoż dylematu jest transfer na lotnisko Lublin Świdnik taryfą.

Czemu trzeba wybrać taksówkę, jadąc na lotnisko?

Podróż taxi do portu lotniczego – to cudowny pomysł z dużej ilości względów. Po 1 to: idealny komfort dla podróżnego. Nie potrzebujesz przedzierać się z szerokimi torbami w przepełnionych pojazdach bądź pociągach – po przyjeździe taksówkarza, zarezerwujesz korzystne środowisko w samochodzie, a własne torby ukryjesz w bagażniku. Poza tym nie musisz przeglądać rozkładu jazdy lub martwić się zaniedbaniami komunikacji.

Jak zarezerwować taksówkę na lotnisko Lublin Świdnik?

Jeżeli pomimo to obawiasz się opóźnienia, taryfy do portu lotniczego Lublin Świdnik w mieście Lublin – masz możliwość zarezerwować ją parę dni wcześniej. Dzięki czemu prowadzący zjawi się pod wybranym adresem o wcześniej wskazanej godzinie. Podróż na lotnisko taryfą to zarówno rozwiązanie nadzwyczaj oryginalne cenowo. Taryfę na lotnisko możesz zamówić przez apkę czy telefon – telefonując bezpośrednio do instytucji taksówkarskiej albo kierowcy taksówki.