Taxi Rzeszów Jasionka

Cennik taxi na lotnisku Rzeszów Jasionka

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Rzeszów Jasionka

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Z kierowcą taxi do aeroportu. Co to za przejazd?

Jeżeli jedziesz w podróż samolotem, nie możesz pozwolić sobie na opóźnienie w dotarciu na lotnisko. Odprawa, oddanie ekwipunku bądź ukończenie kontroli bezpieczeństwa – ażeby bez lęku przejść całe czynności, należałoby zjawić się w porcie samolotowym, orientacyjnie 2 godz. przed planową godziną odlotu. Bynajmniej komunikacja ogólnopolska często szwankuje. Doskonałym ratunkiem na rozwiązanie tegoż problemu jest transfer na lotnisko Rzeszów Jasionka taryfą.

Dlaczego powinno się wybrać taryfę, jadąc na lotnisko?

Jadąc taksówką na lotnisko – to niezwykły pomysł z dużej ilości argumentów. Po 1 to: znakomity luksus dla podróżnego. Nie potrzebujesz przeciskać się z pełnymi walizkami w zawalonych pojazdach bądź pociągach – po przyjeździe kierowcy prowadzącego taksówkę, zarezerwujesz ergonomiczne stanowisko w samochodzie, a swoje bagaże złożysz w schowku. Oprócz tego nie potrzebujesz przeglądać rejestru podróży lub złościć się opóźnieniami komunikacji.

Jak zamówić taryfę do portu lotniczego Rzeszów Jasionka?

Jeżeli mimo to boisz się opóźnienia, taryfy na lotnisko Rzeszów Jasionka w mieście Rzeszów – masz możliwość zarezerwować ją kilka dni wcześniej. Dzięki temu taryfiarz zjawi się pod wskazanym adresem o wcześniej wskazanej porze. Droga na lotnisko taxi to zarówno podejście wyjątkowo popularne cenowo. Taryfę do portu lotniczego możesz zamówić przez aplikację ewentualnie tel – telefonując osobiście do korporacji taksówkarskiej czy kierowcy.