Taxi Katowice Pyrzowice

Cennik taxi na lotnisku Katowice Pyrzowice

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Katowice Pyrzowice

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Taryfą na lotnisko. Czym różni się ten przejazd?

Jeśli masz zamiar odbyć wyprawę aeroplanem, nie możesz pozwalać sobie na spóźnienie w dotarciu do portu lotniczego. Odprawa, oddanie bagażu ewentualnie przejście kontroli bezpieczeństwa – aby bez lęku przebrnąć każde czynności, należałoby zjawić się w porcie powietrzny, około dwóch godz. przed programową porą wyjazdu. Niestety komunikacja ogólnopolska nagminnie zawodzi. Doskonałym sposobem na rozwiązanie tego faktu jest transfer na lotnisko Katowice Pyrzowice taryfą.

Dlaczego warto wybrać taksówkę, jadąc na lotnisko?

Jadąc taksi na lotnisko – to cudowny pomysł z wielu argumentów. Po 1 to: idealny luksus dla pasażera. Nie musisz przedzierać się z ciężkimi torbami w stłoczonych busach lub pociągach – po wjeździe kierowcy taxi, zajmiesz odpowiednie stanowisko w samochodzie, a własne bagaże złożysz w schowku. Poza tym nie wymagasz analizować układu jazdy lub złościć się zaniedbaniami komunikacji.

Jak można zarezerwować taxi do portu lotniczego Katowice Pyrzowice?

Jeżeli pomimo to masz obawy związane z opóźnienia, taryfy na lotnisko Katowice Pyrzowice w miejscowości Katowice – możesz zarezerwować ją parę godzin wcześniej. Dzięki temu taryfiarz będzie pod wyznaczonym adresem o wcześniej przydzielonej godzinie. Przejażdżka do portu lotniczego taxi to zarówno podejście ogromnie korzystne cenowo. Taksówkę na lotnisko masz możliwość zamówić poprzez aplikację albo telefon – telefonując bezpośrednio do korporacji taksówkarskiej albo kierowcy.