Taxi Kraków

Cennik taxi Kraków

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówka Kraków

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Kraków

Prawie 761873 osób żyje w mieście Kraków, to znaczy rejonie w woj. małopolskim. Na jego obrębie zliczającym w przybliżeniu 326,8 km 2, bez wysiłku wolno skorzystać z ofert spółek taksówkarskich, jakie natychmiastowo przetransportują nas pod docelowy adres. Postoje taryf mieszczą się w najpowszechniejszych stanowiskach w Krakowie. Banalnie odszukać je w centrum przy rynkach, parkingu przy szpitalu, jak również nieopodal głównych dróg transportowych (dworców, odpoczynków i wielu innych). Z oferty taksi trzeba skorzystać przy licznych szansach. Jazda owym środkiem sprawdza się jakiegokolwiek dnia tygodnia, w transporcie do firmy, liceum oraz przy okazji świąt, bib, imprezy lub pozostałych bieżących okazji.

Postoje taxi w Krakowie. Gdzie je znaleźć?

Przejazdy firm taksówkarskich w Krakowie są świadczone faktycznie przez cały dzień i noc plus poprzez cały tydzień. Transporty można zamówić codziennie, jak również w dni świąteczne, w dniach pn – pt, a także w weekendy. Taxi przemieszczające się po mieście Kraków są bezbłędnie urządzone. Do podstawowych ułatwień przynależą: klimatyzacja, dużo przestrzeni, ergonomiczne fotele, ogromne przestrzenie na bagaż. Kierowcy pojazdów są wielce fachowi i pozytywni oraz własne usługi wykonują za pomocą sprawnych, ubezpieczonych, jak również nowych taxi. Do najciekawszych klasyfikują się: producenci z Niemczech, Hiszpanii, Anglii, a dodatkowo takie marki, jak: Audi, Citroen, Alfa Romeo, Volvo, Honda. Łatwo służą wskazówką, jak również wspomagają w błyskawicznym wożeniu się po Krakowie, tudzież poza granicami miasta.

Koszty taksówek w Krakowie. Ile wynoszą ceny przejazdów?

Koszty taxi są uzależnione od kilku czynników. Włączamy do nich: typ taryfy, okres przystanku, odległość przewozu, czas trwania transportu, lokalizację. Użytkowanie oferty przejazdów w ciągu dnia oraz w okręgu miasteczka Kraków jest bardziej opłacalne. Z kolei przejażdżka poza obszarem miasta bądź w godzinach późnowieczornych łączy się z wyższymi kosztami. Wypatrujesz doświadczonego szofera? Ażeby skorzystać z pomocy instytucji taksówkarskich działających w mieście Kraków starczy kontakt telefoniczny. Wolno zamówić taksi też bezpośrednio na miejscu. Pojazdy czekają także w najbardziej atrakcyjnych regionach w Krakowie.