Taxi Łódź

Cennik taxi Łódź

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówka Łódź

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Łódź — profesjonalizm w świetnej cenie!

Prawie 700 tysięcy mieszkańców — tyle osób zamieszkuje w tej chwili Łódź, czyli drugie największe miasto w Polsce. Łódź systematycznie zwiększa zainteresowanie turystów, naukowców i ludzi kultury z racji tego, że jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, akademickim, kulturalnym i transportowym. Atrakcje turystyczne tego miasta rozsławiły się na całą Polskę. Jedną z nich jest Manufaktura Łódzka, czyli ważne miejsce spotkań i zakupów, położone na terenie gustownie odrestaurowanej fabryki przemysłowej. Wielbiciele shoppingu nie będą rozczarowani, podobnie jak restauracyjni smakosze. Zarówno na terenie Manufaktury, jak i poza nią, odnajdziesz mnóstwo wspaniałych restauracji ze świetnie przygotowanymi daniami o każdej porze dnia.

Łódź może poszczycić się ogromną ilością wspaniałej architektury, przyjemnych dla oka zabytkowych kamienic, galerii sztuki tradycyjnej i nowoczesnej, a także innych atrakcji, które spełnią wymagania najbardziej wymagających gości. Muzeum Miasta Łodzi, słynne Muzeum Kinematograficzne, Filharmonia Łódzka — wszystkie te miejsca stoją otworem dla tysięcy zwiedzających. Nawet główny dworzec miasta — Łódź Fabryczna — zachęca swoją estetyką do dalszego odkrywania miasta. Wszystkie te atrakcyjne miejsca są teraz jeszcze bardziej dostępne za sprawą usług Taxi w Łodzi.

Gdzie znajdują się postoje taksówek w Łodzi?

Miasto posiada wiele postojów taxi, w których nieprzerwanie świadczone są usługi taksówkarzy. Jednym z nich jest postój taxi „Plac Dąbrowskiego”, znajdujący się tuż przy dworcu PKP Łódź Fabryczna. Taksówkarze przyjmują także zlecenia przy drugim co do wielkości dworcu PKP miasta, czyli Łodzi Kaliskiej. Tam znajdują się aż dwa postoje — jeden tuż przy wyjściu z dworca, a kolejny przy Alei Unii Lubelskiej. W tych lokalizacjach stacjonuje zwykle najwięcej taksówkarzy, zawsze gotowych do przyjmowania i realizowania zleceń. Z tych punktów najłatwiej dostać się z dworców do hoteli, apartamentów, hosteli i innych punktów zakwaterowania. Łódź, będąc miastem o znacznych rozmiarach, posiada także postoje taksówkarzy w szeregu innych lokalizacji, takich jak ul. Romualda Traugutta (niedaleko słynnego pomnika Józefa Piłsudskiego), ul. Zielonej (w sąsiedztwie Muzeum Sztuki w Łodzi) czy ul. Andrzeja Struga.

Jak wygląda cennik taxi w Łodzi?

Skoro poruszyliśmy temat lokalizacji, nie możemy nie wspomnieć o atrakcyjnych cennikach. Cena jednego, standardowego przewozu rozpoczyna się już od kilkunastu złotych. Dzięki temu usługi taksówkarzy są przystępne finansowo, i każdy jest w stanie bez problemu z nich skorzystać.

W kontekście dalszych przejazdów ceny, rzecz jasna, proporcjonalnie rosną — wciąż jednak nie tracą na atrakcyjności. Do położonych niedaleko Łodzi miejscowości, takich jak: Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Tuszyn etc. koszt taxi w Łodzi to maksymalnie kilkadziesiąt złotych. Ceny transferu na lotnisko są zaś niższe, ponieważ łódzkie lotnisko położone jest relatywnie blisko centrum miasta.

Koniecznie warto wspomnieć, iż klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za liczebność przewożonych pasażerów, rozmiary bagażu czy zwierzęta domowe, które zabierają do podróży. Nie poniesiesz dodatkowych opłat za liczbę przewożonych osób, wielkość bagażu, czy transportowane zwierzęta. Kierowcy łódzkich taksówek nie boją się także niecodziennych wyzwań — jeśli potrzebujesz pomocy choćby w dowozie zakupów do domu, chętnie podejmą się takiego zadania.

Czy taxi w Łodzi działa 24h?

Oczywiście, że tak! Łódź to miasto burzliwego życia, które nie ustaje nawet nocą. Usługi transportowe świadczone są przez taksówkarzy także w święta — w Boże Narodzenie, Sylwestra, Wielkanoc i wiele innych.

Jakie benefity i korzyści oferują pojazdy jeżdżące jako taxi w Łodzi?

Standardem w usługach przewozowych łódzkich taxi jest klimatyzacja. W upalne, letnie dni będzie można na chwilę zapomnieć o wysokich temperaturach i odprężyć się podczas podróży. Dodatkowo, taksówkarze zapewniają nie tylko wygodny cennik, ale także sam pojazd — wszystko dzięki bardzo komfortowym fotelom, nierzadko skórzanym kanapom, a także dużej ilości miejsca na nogi. Taxi w Łodzi nie boją się także wielkogabarytowych bagaży. Szeroka oferta znajduje się także w samych modelach aut, ponieważ znajdziesz tu zarówno dystyngowane sedany, jak i obszerne kombi.

Łódzkie taxi stawiają na komfort i bezawaryjność. BMW i Mercedes to często spotykane marki samochodów, które można spotkać wśród oferty. Klienci korzystają także z przejazdów taxi o innych markach: np. Lexus, Mazda, Volkswagen, Audi, Kia, Skoda i wiele innych. Każdy znajdzie pojazd na swój gust.

Kierowcy taksówek w Łodzi

Profesjonalizm, uśmiech i indywidualne podejście do każdego klienta — tak pokrótce można opisać personel łódzkich taksówkarzy. Twoim kierowcą będzie osoba doświadczona i wzorowo znająca specyfikę Łodzi. Co najważniejsze, będzie znała to miasto jak własną kieszeń, umiejętnie omijając utrudnienia drogowe czy korki. Korzystając z usług taxi w Łodzi, otrzymasz gwarancję wysokiej jakości usługi.