Taxi Kraków Balice

Cennik taxi na lotnisku Kraków Balice

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Kraków Balice

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Z kierowcą taryfy do portu lotniczego. Czym wyróżnia się ten przejazd?

Jeśli masz zamiar odbyć wyprawę aeroplanem, nie możesz zezwolić sobie na spowolnienie w dotarciu na lotnisko. Odprawa, zdanie walizki albo przejście samokontroli bezpieczeństwa – by bez stresu sprostać całe formy, powinno się zjawić się w porcie lotniczym blisko 2 godzin przed spodziewaną godz. odlotu. Nieszczęśliwie komunikacja publiczna nieraz zawodzi. Znakomitym pomysłem na rozwiązanie tegoż faktu jest transfer na lotnisko Kraków Balice taryfą.

Czemu powinno się wybrać taxi, jadąc do portu lotniczego?

Podróż taryfą do portu lotniczego – to świetny pomysł z wielu powodów. Po pierwsze to: znakomity komfort dla pasażera. Nie potrzebujesz przeciskać się z wielkimi walizkami w przepełnionych autokarach ewentualnie pociągach – po przyjeździe taksówkarza, zarezerwujesz ergonomiczne środowisko w aucie, a prywatne walizki skryjesz w schowku. Poza tym nie musisz kontrolować podziału podróży ewentualnie złościć się opóźnieniami komunikacji.

W jaki sposób można zamówić taryfę na lotnisko Kraków Balice?

Jeśli mimo to obawiasz się spóźnienia, taxi do portu lotniczego Kraków Balice w miejscowości Kraków – masz możliwość zarezerwować ją parę godzin wcześniej. Dzięki czemu taksówkarz zjawi się pod dokładnym adresem o wcześniej wyznaczonej godzinie. Przejażdżka do portu lotniczego taksówką to też rozstrzygnięcie bardzo korzystne cenowo. Taxi do portu lotniczego masz możliwość zamówić poprzez apkę lub telefon – dzwoniąc osobiście do spółki taksówkarskiej bądź kierowcy.