Taxi Warszawa

Cennik taxi Warszawa

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówki Warszawa

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Warszawa – taksówka dostępna od ręki o każdej porze dnia i nocy

Warszawa jest jednym z największych miast w Polsce. Zamieszkuje ją blisko 1 790 tysięcy osób. Nasza stolica z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko ze względu na swoją turystykę. Jest to również ważny punkt przemysłowy, kulturowy, naukowy, akademicki oraz gospodarczy. Ponadto, w Warszawie swoje siedziby ma wiele międzynarodowych firm i placówek, które dają ogromne możliwości rozwojowe.

A wracając do turystyki – Warszawa jest historycznym miejscem, które podczas II Wojny Światowej odniosło ogromne straty. Stare Miasto zostało wpisane na światową listę UNESCO w 1980 roku ze względu na całkowite odrestaurowanie najstarszego fragmentu miasta zburzonego przez Niemców po powstaniu warszawskim.

Warszawa to miasto pełne “perełek” architektonicznych sięgających nawet XIV wieku. Piękne zabytkowe kamienice, rzeźby, muzea, stare ulice oraz kościoły czy pomniki to obowiązkowe punkty turystyczne, które warto zobaczyć.

W Warszawie jest także wiele miejsc, które wyróżniają się na tle innych polskich miast i miasteczek. Jest tu kilkanaście galerii handlowych, w których miłośnicy zakupów znajdą wszystko to czego szukają. Warszawa to też miasto, w którym znaleźć można wiele restauracji serwujących dania właściwie z każdego zakątka świata – kuchnia chińska, tajska, wietnamska, śródziemnomorska, polska, ukraińska i wiele innych. A wszystkie te atrakcje są teraz jeszcze bardziej dostępne za sprawą usług Taxi w Warszawie.

Gdzie znajdują się postoje taksówek w Warszawie?

Miasto to ze względu na swoją wielkość posiada bardzo dużo postojów taksówek. Jednym z nich jest postój taxi przy dworcu kolejowym. Jest to samo centralne miejsce w Warszawie. Położone nieopodal Pałacu Kultury. Z tego punktu najłatwiej można dostać się do hotelu, domu czy na lotnisko. Warszawa posiada też postoje taksówek w wielu innych miejscach, tak więc bez większego trudu można przedostać się np.: na drugi koniec miasta bez zbędnej zwłoki.

Ile kosztują usługi taksówkarskie w Warszawie?

Przejazd taksówką w Warszawie nie kosztuje zbyt wiele. Cena jednego przewozu wynosi zaledwie kilkanaście złotych. I każdy bez problemu może skorzystać z tych usług – bez względu czy jest studentem czy dyrektorem w znanej firmie.

Natomiast, jeżeli chodzi o nieco dalsze przewozy, to ceny są oczywiście wyższe. Do położonych niedaleko Warszawy miejscowości, takich jak: Pruszków, Legionowo czy Piaseczno, koszt taksi w Warszawie to maksymalnie kilkadziesiąt złotych.

Warto także wspomnieć, że klienci warszawskiej taksówki nie ponoszą dodatkowych opłat związanych z dodatkową liczbą pasażerów, bagażem czy za zwierzęta.

Warszawska taksówka czynna całą dobę

Warszawa jest miejscem tętniącym życiem całą dobę. Tak więc bez trudu można zamówić tu taksówkę o każdej porze dnia i nocy oraz w święta.

Jakie są taksówki w Warszawie?

Standardowo, taksówki jeżdżące po Warszawie wyposażone są w klimatyzację, która idealnie sprawdza się podczas letnich upałów. Dodatkowo, taksówki te posiadają wygodne fotele oraz duże bagażniki.

Warszawscy taksówkarze stawiają nie tylko na komfort swoich podróżnych, ale i na bezawaryjne pojazdy tj.: BMW, Mercedes, Audi i wiele innych.

Jacy są taksówkarze w Warszawie?

Warszawscy taksówkarze charakteryzują się wysokim profesjonalizmem. Są doświadczonymi kierowcami z wieloletnim stażem. Ponadto, Warszawę i jej okolice znają jak własną kieszeń.