Taxi Wrocław Starachowice

Cennik taxi na lotnisku Wrocław Starachowice

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Wrocław Starachowice

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Z kierowcą taksówki do portu lotniczego. Na czym polega ten przejazd?

Jeśli masz zamiar odbyć podróż aeroplanem, nie możesz zezwolić sobie na opóźnienie w przybyciu na lotnisko. Odprawa, przekazanie bagażu lub ukończenie kontroli bezpieczeństwa – aby bez strachu sprostać całkowite czynności, warto zjawić się w porcie samolotowym, gdzieś 2 h przed planowaną godziną wyjazdu. Bynajmniej komunikacja ogólnopolska cyklicznie zawodzi. Świetnym pomysłem na rozwiązanie tegoż faktu jest transfer na lotnisko Wrocław Starachowice taxi.

Czemu powinno się wybrać taxi, jadąc do portu lotniczego?

Jadąc taxi do portu lotniczego – to dobry pomysł z dużej ilości powodów. Po pierwsze to: wysoki luksus dla pasażera. Nie potrzebujesz przedzierać się z wielkimi bagażami w zawalonych busach bądź pociągach – po wjeździe kierowcy taxi, zajmiesz korzystne środowisko w pojeździe, a swoje bagaże ukryjesz w bagażniku. Oprócz tego nie potrzebujesz sprawdzać rozkładu podróży czy oburzać się opóźnieniami komunikacji.

Jak można zarezerwować taksi do portu lotniczego Wrocław Starachowice?

Jeśli pomimo to obawiasz się opóźnienia, taksi do portu lotniczego Wrocław Starachowice w miejscowości Wrocław – masz opcję zamówić ją z wyprzedzeniem. Dzięki czemu kierowca będzie pod wybranym adresem o wcześniej naznaczonej porze. Podróż na lotnisko taxi to zarówno podejście niesłychanie popularne cenowo. Taxi do portu lotniczego masz możliwość zamówić poprzez apkę albo smartfona – telefonując wprost do spółki taksówkarskiej ewentualnie taryfiarza.