Taxi Częstochowa

Cennik taxi Częstochowa

Sprawdź, ile kosztuje przejazd taksówką. Podane kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi poznasz podczas kontaktu z wybraną firmą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 

Taksówka Częstochowa

Skorzystaj z wygodnej mapy, aby znaleźć taksówkę w Twojej okolicy.

CallTaxi Częstochowa

Niemal 231527 obywateli bytuje w mieście Częstochowa, to znaczy terenie w województwie śląskim. Na jego rejonie mierzącym około 159,61 km kwadratowych, z łatwością da się skorzystać z ofert korporacji taksówkarskich, które natychmiast przetransportują nas pod wybrany adres. Przystanki taksówek są zlokalizowane w najpowszechniejszych lokalizacjach w Częstochowie. Łatwo odnaleźć je w mieście przy rynkach, przychodni, a dodatkowo obok istotnych dróg transportowych (dworców, postojów itp.). Z możliwości taksi warto skorzystać przy przeróżnych okazjach. Przewóz tymże sposobem sprawdza się dowolnego z dni tygodnia, w podróży do biura, podstawówki, a dodatkowo przy okazji świąt, bibek, imprezy albo innych istotnych zdarzeń.

Postoje taxi w Częstochowie. Gdzie je znaleźć?

Transporty firm taksówkarskich w Częstochowie są świadczone faktycznie przez całą dobę oraz przez pełen tydzień. Kursy da się zamówić w dni powszednie, jak też w dni świąteczne, w dniach pn – pt, a także w weekend. Taryfy poruszające się po okolicach Częstochowa są perfekcyjnie urządzone. Do standardowych ułatwień należą: klima, masa przestrzeni, ergonomiczne fotele, przestronne przestrzenie na bagaż. Kierowcy taxi są nadzwyczaj doświadczeni oraz praktyczni oraz swoje usługi zapewniają za pośrednictwem sprawnych, przytulnych, a także nowoczesnych pojazdów. Do najpopularniejszych kwalifikują się: twórcy z Ameryki, Francji, Korei, jak również takie marki, jak: Opel, Fiat, BMW, Peugeot, Kia. Ochoczo służą pomocą i uczestniczą w prędkim wożeniu się po Częstochowie, jak również z dala od terenu miasta.

Koszty taksówek w Częstochowie. Ile wynoszą ceny przejazdów?

Ceny taxi są zależne od niewielu faktorów. Przyporządkowujemy do nich: wariant taryfy, godzina przestoju, długość przejazdu, długość trwania przewozu, lokalizację. Wykorzystywanie oferty kursów w w ciągu dnia oraz na obszarze miasta Częstochowa jest popularniejsze. Natomiast jazda poza miasteczkiem albo w godzinach wieczornych łączy się z większymi stawkami. Wyszukujesz wypróbowanego szofera? By skorzystać z pomocy spółek taksówkarskich pracujących w miasteczku Częstochowa starczy kontakt przy pomocy telefonu. Da się zamówić oferty taksówki również na miejscu. Automobile znajdują się również w najbardziej atrakcyjnych terytoriach w Częstochowie.