Taxi Łódź Lublinek

Cennik taxi na lotnisku Łódź Lublinek

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Łódź Lublinek

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Z kierowcą taksówki do portu lotniczego. Czym wyróżnia się ten przejazd?

Jeżeli wybierasz się w wyprawę aeroplanem, nie możesz zezwolić sobie na spowolnienie w przybyciu do portu lotniczego. Odprawa, zdanie ekwipunku albo przebycie autokontroli bezpieczeństwa – ażeby bez stresu przebrnąć wszelkie procedury, warto zjawić się w porcie powietrzny, około dwóch godzin przed planową porą wyjazdu. Nieszczęśliwie komunikacja lokalna niejednokrotnie szwankuje. Znakomitym ratunkiem na rozstrzygnięcie tegoż faktu jest transfer na lotnisko Łódź Lublinek taksówką.

Dlaczego warto wybrać taksówkę, jadąc do portu lotniczego?

Podróż taxi na lotnisko – to doskonały pomysł z dużej ilości argumentów. Po pierwsze to: wysoki komfort dla pasażera. Nie musisz przedzierać się z ciężkimi walizkami w zawalonych autobusach ewentualnie pociągach – po wjeździe taryfiarza, zajmiesz odpowiednie środowisko w aucie, a prywatne walizki skryjesz w bagażniku. Poza tym nie wymagasz szukać podziału jazdy bądź denerwować się opóźnieniami komunikacji.

Jak można zarezerwować taksi na lotnisko Łódź Lublinek?

Jeżeli pomimo to boisz się spóźnienia, taxi na lotnisko Łódź Lublinek w mieście Łódź – masz opcję zarezerwować ją z wyprzedzeniem. Dzięki temu kierowca będzie pod określonym adresem o wcześniej zleconej godzinie. Jazda do portu lotniczego taksówką to zarówno rozwiązanie niesłychanie interesujące cenowo. Taksówkę do portu lotniczego masz możliwość zamówić poprzez apkę czy smartfona – dzwoniąc dokładnie do instytucji taksówkarskiej albo kierowcy taksówki.