Taxi Warszawa Modlin

Cennik taxi na lotnisku Warszawa Modlin

Zobacz, ile prawdopodobnie może kosztować przejazd taksówką. Kwoty są jedynie orientacyjne. Dokładne ceny taxi działających na lotnisku poznasz podczas kontaktu z wybranym kierowcą.

Opłata startowa5,00 – 8,00 zł
Taryfa 1 (dzień 6:00 – 22:00)1,50 – 3,00 zł / km
Taryfa 2 (noc 22:00 – 6:00)2,50 – 4,50 zł / km
Taryfa 3 (dzień 6:00 - 22:00)4,00 – 6,00 zł / km
Taryfa 4 (noc 22:00 – 6:00)5,00 – 9,00 zł / km
Postój25,00 - 50,00 / godz.

 
 

Brak wyników? Użyj wygodnej wyszukiwarki!

 
 

Taksówka z lotniska Warszawa Modlin

Wykorzystaj poręczną mapkę, by sprawdzić, gdzie być może działają taksówki w okolicach tego lotniska.

Taryfą do aeroportu. Na czym polega ten przejazd?

Jeśli masz zamiar jechać w podróż aeroplanem, nie możesz przyzwolić sobie na spowolnienie w przybyciu do portu lotniczego. Odprawa, nadanie walizek ewentualnie ukończenie kontroli bezpieczeństwa – żeby bez stresu sprostać kompletne metody, powinieneś zjawić się w porcie powietrzny, gdzieś dwóch godz. przed planową godziną odlotu. Nieszczęśliwie komunikacja miejska cyklicznie zawodzi. Właściwym sposobem na rozstrzygnięcie tegoż tematu jest transfer na lotnisko Warszawa Modlin taksówką.

Dlaczego powinno się wybrać taxi, jadąc do portu lotniczego?

Jadąc taksi na lotnisko – to rewelacyjny pomysł z dużej liczby czynników. Po pierwsze to: duży komfort dla podróżnego. Nie potrzebujesz przeciskać się z dużymi torbami w stłoczonych autokarach lub pociągach – po przyjeździe kierowcy taryfy, zarezerwujesz odpowiednie środowisko w aucie, a prywatne walizki skryjesz w schowku. Poza tym nie musisz szukać układu podróży bądź denerwować się odroczeniami komunikacji.

Jak można zamówić taxi na lotnisko Warszawa Modlin?

Jeżeli mimo to obawiasz się spóźnienia, taryfy na lotnisko Warszawa Modlin w miejscowości Warszawa – masz opcję zamówić ją kilka dni wcześniej. Dzięki temu kierowca będzie pod wskazanym adresem o wcześniej naznaczonej godzinie. Podróż na lotnisko taryfą to jeszcze podejście bardzo atrakcyjne cenowo. Taxi na lotnisko możesz zamówić poprzez apkę lub smartfona – telefonując bezpośrednio do spółki taksówkarskiej bądź kierowcy taxi.